Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
I jeszcze zgrzyt .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odniosłem sie do lepszej zmiany i jeszcze zapomniałaś dopisać zgrzyt .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w Zakrzówku siedzieli bez żadnego wykształcenia osoby na odpowiedzialnych stanowiskach i "dawały sobie radę" myślę że Pan Wójt po studiach poradzi sobie bez problemu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co można się spoodziewać po takiej ekipie jak wybraniec czyta z kartki bo niemoże sam zklecić pare słów. Przewodnicząca nie daje dojść do głosu suwerenowi. Dobrze to już było. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszku nie nazywaj ludzi ciemniakami, bo ciemniakiem jest ten młodzieniec na urzędzie i ewentualnie ty ! Zero ogłady, zero mądrych własnych wypowiedzi, bzdury napisane na kartce przez równie nie rozgarnięte urzędniczki. Triumfujcie, bo osiągnęliscie "sukces" wyrzucenie człowieka na bruk! Nawet nie prznieśliście jej ( skarbniczki) na inne stanowisko, tylko na bruk!!! A dyskusja jak w przedszkolu. Naprawdę cieszcie się takim sukcesem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty piotrek byłeś tym suwerenem czy osoba z którą spiskujecie poza plecami pracowników gminy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teresko a ty masz mature - no widzisz NIE a on ma studia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że sąsiad nalał oliwy do pustego baniaka, bo słownictwo całkiem przyzwoite, nie wyzywa mnie od kursów i cwelów. Brawo, proponuję sąsiada na zastępcę wójta, będzie para jak z samowara hi hi hi ha ha ha. Jeszcze trochę i podkulicie ogony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studia nic nie znacza jak sloma z butow wystaje. Teraz studia kazdy moze miec. Malo sie nie zapowietrzyl jak czytal z kartki te bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natalio, mieć studia to nie znaczy mieć mądrość we wszystkich dziedzinach, trzeba jeszcze kultury osobistej i inteligencji. Nie ma to dla mnie znaczenia, że NIE mam w twoim mniemaniu matury. Nie będę się tłumaczyć, czy mam maturę i jakie studia, jesteś jakąś z pewnością nieprawdziwą Natalią w dodatku mierną przeciwniczką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Pani Tereso , w 100 % ma Pani racje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A juzio burak siedział że spuszczonym łbem i nie podał ręki skarbniczce. Taki z niego zwycięzca. Żal du.... ściska 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po i psl skamle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synu niegrzesz nie oglądaj reżimowej telewizji TVP i Republiki a twój stan zdrowia na pewno sie poprawi. Przerzuć się na inne kanały a twój stan zdrowia na pewno sie poprawi. Gwarantuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synu niegrzesz nie oglądaj reżimowej telewizji TVP i Republiki a twój stan zdrowia na pewno sie poprawi. Przerzuć się na inne kanały a twój stan zdrowia na pewno sie poprawi. Gwarantuję.
 Najlepiej na TVN i Polsat,tam to dopiero "prawdę" głoszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani lub Panie muchomorze polecam jeszcze telewizje TRWAM lub radio Maryja tam morzna uzyskać obiektywną wiedzę na tematy krajowe i dodatkowo  dowiedzieć się od ojca Tadeusza jak dostać za darmo samochód od bezdomnego. I to zadarmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani lub Panie muchomorze polecam jeszcze telewizje TRWAM lub radio Maryja tam morzna uzyskać obiektywną wiedzę na tematy krajowe i dodatkowo  dowiedzieć się od ojca Tadeusza jak dostać za darmo samochód od bezdomnego. I to zadarmo.
Polecam zapoznać sie kozaczku z ortografią i pisownią języka polskiego oraz snicersa żebyś nie gwiazdorzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja! przewodnicząca MINUTKA , szkoda że wójt dalej siedział bo pociągnęłaby go za dzwonek . HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!, Widz, Teresa, Zgrzyt  nie ośmieszaj się już bardziej swoimi wypowiedziami bo to świadczy tylko o tobie i nie podszywaj się pod kolejne nicki, wiemy kto pisze, ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoj !!! co to będzie, co to będzie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...